חברות

קריסטל קרוזס חוגגת 30

חברת ההפלגות חושפת את מגוון ההפלגות שלה בשנת 2020 לציון 30 שנה להפלגות היוקרה שלה

בשנת 2020 תציין קריסטל קרוזס 30 שנה להפלגות היוקרה שלה באמצעות חגיגה שתימשך שנה שלמה ותכלול מתנות, מזכרת ואירועים מיוחדים על סיפון אוניותיה, וזאת לצד הנחות משמעותיות.

'קריסטל קרוז' הושקה לראשונה ב-24 ביולי 1990, כאשר האוניה Crystal Harmony יצאה מסן פרנסיסקו להפלגת פתיחה לאלסקה. הפלגה זו סללה את הדרך בתעשיית ההפלגות היוקרתית והכינה את הקרקע לשלושה עשורים של חוויות חופשה עטורות פרסים.

כעת קריסטל קרוזס, המיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת אופיר טורס, בחרה 30 הפלגות, המקיפות את כל ארבעת מותגי החוויות שלה – 'הפלגות קריסטל' (Crystal Cruises), 'קריסטל שייט נהרות' (Crystal River Cruises), 'קריסטל שייט יכטות' (Crystal Yacht Cruises) וכן 'קריסטל הפלגות מסע' (Crystal Expedition Cruises)  – ואלה הן הפלגות שתוצענה בשנת 2020 בהנחה משמעותית.

חברי Crystal Society ייהנו מחסכון כפול מחסכונותיהם הרגילים, המגיעים כעת ל-5%, בעוד שהנוסעים החדשים יזכו בהנחה של 2% על הנסיעות שיבחרו.

ההנחות הללו מתווספות על הצעות של 'שניים במחיר אחד' וגם על ההנחות שמקבלים במסגרת ההרשמה המוקדמת – הנחה זו ניתנת לנוסעים הנרשמים מראש מוקדם, והיא מוגבלת בזמן. כדי ליהנות מההצעות המיוחדות הללו יש להירשם למבצע“30th Anniversary Collection”  לפני ה-20 ביוני 2019.

טום וולבר, נשיא ומנכ"ל קריסטל: "אנחנו גאים מאוד במורשת של 'קריסטל', המציעה מזה 30 שנה לנוסעי הפלגות היוקרה את החוויות הטובות ביותר בעולם, ואנחנו אסירי תודה לנוסעים במסעותינו בעולם וליועצי הנסיעות אשר נסעו איתנו והיו חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו לכל אורך הדרך. אף על פי שרבים מהנוסעים שלנו נמצאים אתנו מאז שהתחלנו, משפחת 'קריסטל' ממשיכה לגדול עם כל הפלגה חדשה. זהו עונג רב בשבילנו לחגוג את ציון הדרך הזה עם המטיילים ולציין זאת בצורה משמעותית – בפעילות בעלת ערך רב והזדמנות לחוות את כל חוויות הנסיעה המגוונות ש'קריסטל' מציעה כעת".

"חגיגת ה-30" כוללת הפלגות ברחבי העולם, החל מ-7 עד 16 לילות, במהלך שנת 2020, לרבות:

הפלגות קריסטל (Crystal Cruises), 20 הפלגות: הריביירה של מקסיקו, אסיה, הים התיכון, צפון אירופה, ניו-אינגלנד וקנדה, המזרח התיכון והודו, וכן האיים הקריביים
קריסטל שייט נהרות (Crystal River Cruises), 5 הפלגות: נהר הריין, נהר הדנובה
קריסטל שייט יכטות (Crystal Yacht Cruises), 4 הפלגות: איי סיישל, הים האדריאטי, הים התיכון וחצי-האי ערב
קריסטל הפלגות מסע (Crystal Expedition Cruises), הפלגה אחת: דרום האוקיינוס השקט.

כל האורחים שיירשמו להפלגות הנבחרות יוכלו ליהנות מאירועים מיוחדים לציון אבן הדרך הזו ויזכו כחלק מהחגיגות במתנות, כולל: ספר הבישול "30 שנה לקריסטל" ובו מתכונים מיוחדים מתפריטי 'קריסטל', שנוצרו בהשפעת מסורות קולינאריות מן העולם; סיכה המנציחה את יובל ה-30; פקק יין; וכן ותגי מזוודות אישיים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close