חדשותראשי

קריסטל קרוז זוכה ב-3 פרסים

חברת הקרוז זוכה לשלושה פרסי בחירת הקוראים של Condé Nast Traveler לשנת 2019 זאת בזכות קו ההפלגה הטוב לאוניות בינוניות, קו ההפלגה הטוב לספינות קטנות וקו ההפלגה הטוב לספינות נהר

חברת השייט קריסטל קרוז זכתה ב-3 קטגוריות שונות בפרסי בחירת הקוראים של כתב העת היוקרתי Condé Nast Traveler לשנת 2019.

קריסטל קרוזס קיבלה פרסים שנתיים בתור קו הפלגה הטוב ביותר לאוניות בינוניות, סיורי היאכטות של קריסטל הוכתרו בתור קו ההפלגה הטוב לספינות קטנות, וקווי שייט נהרות של קריסטל אף הם זכו בתחום ספינות הנהר.

פרסי בחירת הקוראים הם ההוקרה הוותיקה והיוקרתית ביותר במצוינות בענף הנסיעות. השנה קיבל כתב העת Condé Nast Traveler  מספר שיא של תגובות, קרוב ל-630,000, מהקוראים דירגו את חוויות הנסיעות שלהם ברחבי העולם. הדבר מציין הישג שיא של 26 שנים ברציפות שבהם זוכה קריסטל קרוז להוקרה בכתב העת.

"אנו גאים בהכרה זו ונרגשים מכך שהמשימה שלנו לספק את חווית הנופש הטובה בעולם מתגשמת", אומר הנשיא והמנכ"ל של קריסטל, טום וולבר. "הערכה כמו זו המתבססת על הצבעת הנוסעים עצמם, הנה עדות לכך שאכן נוצר לנו קשר עם האורחים שלנו בדרכים המשמעותיות ביותר.

"זהו העיקרון המרכזי בכל מה שאנחנו עושים בקריסטל, כי אנחנו שואפים ליצור חוויות נסיעות יוקרתיות בלתי נשכחות, כאלה המדברות אל השאיפות האישיות של כל אחד מהאורחים שלנו", הוסיף וולבר. "אף על פי שלכל אחד מהמסלולים של 'חוויות קריסטל' יש אופי ורגעי שיא משלו, מה שנשאר איתן הוא המחויבות שלנו לאני-מאמין הזה ולצורך לספק לאורחים שלנו רמה בלתי מעורערת של מצוינות".

קרוז נהרות. צילום: קריסטל קרוז

"הפורטפוליו עטור הפרסים של קריסטל כולל שלל של חוויות נסיעות ברחבי העולם המיועדות למי שמחפש יוקרה מקפת ושירות חם ואמיתי המותאם להעדפותיו האישיות" מסר אייל כהן, מנהל Cruise No1, מחלקת השייט של אופיר טורס המייצגת בלעדית בישראל את קריסטל קרוזס.

בשנת 2020, הפלגות קריסטל ריבר יוכלו להתפאר בצי הצעיר ביותר על נהרות אירופה, כאשר 4 ספינות חדשות תצאנה להפלגות בנהרות הדנובה, הריין, המיין והמוזל. הספינות, שכל אחת מהן תוכל לארח 106 נוסעים.

מסלולי שייט היאכטות של קריסטל Crystal Esprit, יאכטה שנועדה להכיל 62 אורחים, מציעה רמה יוצאת הדופן של מטבח, שירות וסוויטות אלגנטיות. במסלולי ההפלגה דרך איי סיישל, הים האדריאטי וחצי האי ערב, Crystal Esprit. כמו גם לאזורים פחות ידועים שאליהם כלי שיט גדולים אינם יכולים לגשת. המרינה הפרטית של היאכטה מצוידת כהלכה על מנת להתאים לכל מיני הרפתקאות מים וכוללת קיאקים, גלשנים, ציוד לשחייה עם שנורקל וצלילה ואפילו צוללת פרטית לפעילות במים עמוקים.

פרסי בחירת הקוראים לשנת 2019 מתפרסמים באתר של Condé Nast Traveller.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close