חדשותראשי

קרניבל קרוז: היא התמורה הטובה ביותר לכסף

קוראי Porthole בחרו את חברת השייט כמעניקה את התמורה הטובה ביותר לכסף של הנוסעים. דיסני קרוז היא החברה המתאימה ביותר למשפחות

קוראי המגזין המתמחה בקרוזים Porthole הצביעו בעד הנבחרים שלהם בעשרות קטגוריות לשנת 2019. את תואר חברת הקרוז המעניקה את התמורה הטובה ביותר לכסף הם נתנו לקרניבל קרוז ליין, חברת הקרוז הגדולה בתבל.

קטגוריה חשובה נוספת היא חברת הקרוז המתאימה ביותר למשפחות ואת התואר הזה קיבלה דיסני קרוז ליין. מן העבר האחר של הסקאלה – חברת הקרוז הנוחה ביותר לנוסעים בודדים – הוצבה נורווג'יאן קרוז ליין. בתווך, כחברה המתאימה ביותר לזוגות רומנטיים בחרו קוראי המגזין את  ווינדסטאר קרוזס.

דיסני קרוז: המתאימה ביותר למשפחות. צילום: shutterstock

גם חברת רויאל קריביאן זכתה לתואר בהעניקה לנופשיה את הבילויים הטובים ביותר על סיפון האניה, אלמנט שהוא שיקול חשוב בבחירתם של המתכננים להצטרף למסע קרוז. חברה זאת מציעה גם את חיי הלילה הטובים ביותר. את חדרי האוכל הטובים ביותר מצאו קוראי המגזין על סיפוני אוניות אושניה קרוזס והמסעדות המיוחדות מצויות על סיפוני אוניות נורווג'יאן קרוז ליין.

בהיות איי הקריבים יעד עיקרי למסעות הקרוז ראוי לציין כי האי הנבחר על קוראי Porthole הוא סט.תומס ואת הקניות השוות ביותר הם עשו בסט.מארטן.  נוסעי קרוז שחפצו להקיף את העולם העדיפו לשם כך את קונרד ליין. אוניית הקרוז הנבחרת היא Norwegian Bliss ובעלי הממון וחובבי אוניות היוקרה בחרו ב-Seabourn Ovation.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close