חדשותראשי

קרניבל תפתח 2 נמלי קרוז בבהאמה ב-180 מיליון דולר

קונצרן השייט חתם על הסכם יחד עם שניים ממותגיו לפיתוח של נמל קרוז חדש באי גרנד בהאמה ובנוסף הרחבה של נמל בליטל סן-סלבדור. גיורא ישראל: "הפרויקטים הללו יספקו מקומות עבודה ותרומה משמעותית להתאוששות ולשיקום האזורים בבהאמה שנפגעו בסערה"

קונצרן קרניבל ושניים ממותגיו חתמו בשבוע שעבר (25.9.19) על הסכם עם ממשלת איי בהאמה לבניית שני נמלי קרוז במדינת האיים בהשקעה כוללת של 180 מיליון דולרים.

ההסכם גולל פיתוחו של נמל קרוז חדש שישמש בעיקר את אוניות קרניבל קרוז ליין באי גרנד בהאמה. הפרוייקט הנוסף יכלול בניית מזח ומבני שירות נוספים באי ליטל סן-סלבדור. נמל זה משמש את ספינות הולנד-אמריקה, והוא נמל הבית של אתר הנופש הפרטי של קרניבל, Half Moon Cay.

בפרויקט בגרנד בהאמה יושקעו מעל 100 מיליון דולר, ועבודות ההרחבה בליטל סן-סלבדור יגיעו להשקעה המוערכת בסכום של 80 מיליון דולר. לאחר השלמתם של הליכי הרישוי ובהם כאלה נוגעים לסביבה, צופים שהבנייה של שני הפרויקטים תחל במחצית שנת 2020.

ההסכם נחתם במשרד ראש הממשלה הוברט מיניס ובהשתתפותו. אחדים ממנהלי קונצרן קרניבל  נכחו גם הם כמובן. גיורא ישראל, סגן נשיא הקונצרן לנמלים ופיתוח יעדים אמר בטקס: "המטרה שלנו היא לשמור על המוניטין של איי בהאמה כאחד היעדים הפופולריים ומסבירי הפנים שלנו לשנים הבאות… בעקבות הוריקן דוריאן, יש חשיבות רבה לתזמון ההסכם של היום. הפרויקטים הללו יספקו מקומות עבודה ותרומה משמעותית להתאוששות ולשיקום האזורים בבהאמה שנפגעו בסערה".

שלושה ממותגי הקונצרן – קרניבל קרוז ליין, הולנד-אמריקה ופרינסס קרוז קרוז – הודיעו כבר לפני שבועיים שהם מחדשים את הפלגותיהם הרגילות לנסאו, ל-Half Moon Cay ול- Princess Cays.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close