חדשותראשי

רויאל קאריביאן: בדרך לאולימפיאדה ביפן

חובבי השייט יוכלו להנות מחופשת קרוז במזרח אשר כוללת עצירה ממושכת ביפן במהלך תחרויות האולימפיאדה ב-2020

'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של תאגיד השייט "רויאל קריביאן" בישראל. מציעה חבילות שייט על אניות הפאר של החברה אשר עוגנות במהלך השייט בטוקיו, וכל זאת על מנת ליהנות ממשחקי האולימפיאדה והאווירה בעיר- לצד אירוח בספינות השייט.

חובבי השייט יזכו ליהנות ממלון צף אשר מאפשר לרדת ולראות את משחקי האולימפיאדה – ולאחר מכן לחזור וללון באנייה. האנייה מספקת חבילת נופש לדוגמא: סוויטות מרווחות ומעוצבות, מגוון מסעדות ממטבחים שונים, סיפונים לתצפיות שקיעה ותצפיות על העיר, מופעי בידור, מוסיקה חיה, ספא, בריכות שחיה ועוד.. כך שהנוסעים יכולים ליהנות מממספר עולמות בטיול אחד ומיוחד.

אורי שנבל, מנכ"ל סנורמה שירותי תיירות: "האולימפיאדה המתקיימת בטוקיו שביפן, נחשבת לאחת הערים היפות באסיה. כחלק מהקונספט של האניות אנו משלבים עגינה ביעד למשך זמן ארוך על מנת שהמפליגים יוכלו לחוות את אווירת האולימפיאדה ואף להכיר את התרבות  ולשלב נופש מיוחד על האנייה."

Voyager of the Seas. הדמיה: יח"צ רויאל קאריביאן

דוגמאות לחבילות:
Voyage of the Seas בתאריך 26.7.2020 (7 לילות)
עגינות: הונג קונג, קוצ'י, אוסקה, וטוקיו. החל מ-1,063 דולר לאדם בחדר זוגי.

Spectrum of the Seas שתי הפלגות בתאריכים 25.7.2020 וב-2.8.2020 ( 8 לילות)
עגינות :שנגחאי, קובה-יפן, אוסקה וטוקיו. החל מ-1,359 דולר לאדם בחדר זוגי.

* המחיר הינו לאדם בחדר זוגי, להפלגה בלבד, כולל מסים, עשוי להשתנות על פי היצע וביקוש ואינו כולל טיסות וסידורי קרקע.

טוקיו כבר אירחה בעבר את האולימפיאדה בשנת 1964 ולכן האולימפיאדות הקיץ ב2020 תהיה היחידה ביבשת אסיה אשר התקיימו בה שתי אולימפיאדות לאורך השנים. אולימפיאדת טוקיו 2020 תכלול ארבעת ענפי ספורט חדשים: טיפוס הרים, קרטה, סקייטבורדינג וגלישת גלים. בנוסף לכך, באולימפיאדה הזו הוחלט להוסיף גם את ענפי הספורט בייסבול וסופטבול.

כתבות קשורות

Back to top button