חדשותראשי

רויאל קריביאן חוזרת להפליג בחודש דצמבר ומציגה שורת חידושים ופרוטוקולים בריאותיים

כחלק מהכנות האנייה Quantum of the Seas, לקראת הופעת הבכורה שלה בסינגפור בדצמבר, מדווחת חברת רויאל קריביאן אינטרנשיונל כי צי האניות שלה יציגו מערכות חדשות הכוללות אוויר צח

חברת רויאל קריביאן נערכת בחודשים האחרונים להפלגות לצד הקורונה ותציג החל מהיום (חמישי) ובשבועות הקרובים שורת חידושים ופרוטקולים בריאותיים רבים על מנת להסביר איך היא הולכת להעניק ביטחון מירבי לאורחיה.
כחלק מהכנות האנייה Quantum of the Seas, לקראת הופעת הבכורה שלה בסינגפור בדצמבר, מדווחת חברת רויאל קריביאן אינטרנשיונל כי צי האניות שלה יציגו מערכות חדשות הכוללות אוויר צח.
“מערכת HVAC –(מערכת מיזוג אוויר) באניות רויאל קאריביאן מזרימה ברציפות 100% אוויר צח מבחוץ לחדרי האורחים ולאזורים הציבוריים ברחבי האנייה.

מסנני MERV 13 משודרגים לוכדים אירוסולים בגודל של 0.3 עד 1 מיקרון – “מספיק יעיל לסנן וירוס קורונה, הצטננות ושפעת”, נמסר מהחברה. אוויר נקי מהים נכנס באופן רציף לכל חדר באנייה, על ידי החלפת אוויר של עד 12 פעמים בשעה. חללים ציבוריים יקבלו תחלופת אוויר נקי 15 פעמים בשעה. האוויר נשאב מצד אחד של האנייה לקירור ואוורור, על פי תיעוד החברה, ואז יוצא החוצה באמצעות פליטה בצד הנגדי של האנייה.

בחברת רויאל קריביאן מציינים, כי לפי מחקר עצמאי שנערך על ידי המרכז הרפואי של אוניברסיטת נברסקה באנייה Oasis of the Seas אישר כי זיהום אוויר בין מרחבים ציבוריים סמוכים הוא נמוך ביותר ובלתי ניתן לגילוי ברוב מקרי הבדיקה.
עוד מדווחת ענקית הקרוזים האמריקאית, גם כי מרבית ההפלגות באירופה ב-2021 יישארו ללא שינוי.

צפויים להיות מספר שינויים קלים “שיתאימו דווקא לקהל הישראלי” כך מוסר אודי שנבל, מנהל פיתוח עסקי בחברת סנורמה – נציגת המכירות של תאגיד רויאל קאריביאן בישראל.

כתבות קשורות

Back to top button