אוניותראשי

רויאל קריביאן חושפת את שמה של אוניית Oasis החדשה

חברת השייט רויאל קריביאן חשפה בהתרגשות גדולה את השם ונמל הבית של האונייה החמישית מסדרת Oasis. האונייה החדשה שתצטרף לצי החדשני של החברה תיקרא Wonder of the Seas והיא תפליג מנמל שנגחאי, סין

Wonder of the Seas זה הוא שמה של האונייה החמישית מסדרת Oasis של חברת רויאל קריביאן, נמל הבית של האונייה יהיה בשנחאי, סין.

הפרטים נחשפו ע"י נשיא ומנכ"ל חברת רויאל קריביאן, מייקל ביילי, בכנס בינלאומי של תעשיית הפלגות הנופש, שנערך בשנגחאי. לאחר ההשקה ב-2021, לה כולם מחכים, האונייה הגדולה בעולם תביא עימה בשורה חדשה להפלגות במזרח אסיה ובאוקיינוס השקט, כאונייה הראשונה מסדרת Oasis להפליג באזור זה.

"רויאל קריביאן ידועה בחדשנות שלה ובכך שהיא כל הזמן דוחקת את גבולות האפשר, ואונייה מסדרת Oasis בסין, היא דוגמא טובה לכך", אמר ביילי. "האונייה Wonder of the Seas, תהיה חדשנית ביותר, תגדיר מחדש מהי חופשה אולטימטיבית ותהווה סממן לעתיד המרגש של חברת רויאל קריביאן."

בצידו השני של העולם, ה-Wonder of the Seas סימנה לעצמה ציון דרך חשוב, עם הנחת השדרית של האונייה במספנות Chantiers de l’Atlantique, שבסנט נזאיר, צרפת, מה שמסמל את תחילת עבודות הבנייה של האונייה. במהלך טקס הנחת השדרית (Keel-laying Ceremony), בלוק של 970 טון בגודל של כ-50X20 מטרים, הורם אל הצריף בו מתבצעת בניית האונייה ע"י מנוף עצום בגודלו.

"חברת השייט רויאל קריביאן הובילה את שוק ההפלגות בסין בעשור האחרון ע"י אסטרטגיית הצבת אוניות נכונה ואמציה וע"י מאמצים להגדלת שוק ההפלגות באזור," אמר דר' זינאן ליו, דירקטור ברויאל קריביאן אסיה. "הצבת האונייה Wonder of the Seas באסיה היא אבן דרך בעידן החדש של רויאל קריביאן".

ה-Wonder of the Seas תהיה חלק מסדרת האוניות Oasis, הגדולה בעולם, ותציג את קונספט שבע השכונות, הקיים באוניות האחיות שלה, יחד עם מגוון של חוויות מרגשות, קולינריה יצירתית, בידור מעולה והטכנולוגיה העדכנית ביותר.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close