חדשותראשי

רויאל קריביאן עוזרת לשקם את איי הבהאמה

לאחר שנתגלו נזקי ההוריקן 'דוריאן, ב'רויאל קריביאן' תאגיד השייט הגדול בעולם, מודיעים כי יתרמו מיליון דולר לשיפור רווחת התושבים ועמיתיהם באיים

השבוע האחרון היה קשה מאוד עבור איי הבהאמה שבים הקריבי, שכן סופת ההוריקן דוריאן הסבה נזקים רבים לתושבים ולתשתיות אך הממשלים המקומיים עם קצת עזרה מבחוץ מצליחים אט אט להחזיר את השקט לאיים.

כחלק מתוכנית שיקום לאומית, הודיעו בתאגיד השייט 'רויאל קריביאן' כי הם מתחייבים להשקיע כמיליון דולר לרווחת התושבים בעקבות האסון. על מנת להבטיח שהתרומות יגיעו למקומות בהם הן הכי יכולות להועיל, רויאל קריביאן משתפים פעולה עם הממשלה הבהאמית וארגונים מקומיים אחרים הכוללים גם רשתות האכלה המוניות.

על ספינות התאגיד מועמסות סחורות רבות כגון: גנרטורים, מים, חומרי ניקוי, סדינים נקיים, מגבות ועוד אשר מיועדים למשלוח ישיר לאיי הבהאמה. עובדי החברה מסייעים במאמצים ההתנדבותיים וכך דואגים לעמיתים המקומיים לעבודה ולמשפחותיהם שנפגעו מהסערה.

צלילה באיי הבהאמה. צילום: רויאל קריביאן

מתאגיד השיט 'רויאל קריביאן נמסר כי: "במשך יובל, יוצר תאגיד השיט חברים וזיכרונות רבים בים הקריבי. איי הבהאמה הם גם ביתם של יותר מ-500 עמיתינו העובדים במספנה הגדולה. מכאן, אנחנו מתחייבים להשקיע מיליון דולר לרווחת התושבים בעקבות אסון 'דוריאן', יחד עם שותפנו ITM – אתר הנופש גרנד לוסיין בפריפורט אשר תורם 100 אלף דולר נוספים".

אורי שנבל, מנכ"ל "סנורמה", נציגת המכירות של "רויאל קריביאן" בישראל מוסר: "אנו גאים להיות חלק מתאגיד התומך בתוכנית שיקום לאומית לאזור הקאריביים. בעקבות הוריקן דוריאן, אנו מפשילים שרוולים כדי לעזור לחברינו ומזמינים גם את האורחים שלנו לעזור דרך אתר החברה. איננו יכולים להעלים את השפעותיהן הקשות וההרסניות של הוריקן דוריאן, אבל אנחנו יכולים להתחיל לנסות לשפר את המצב – עוד היום."

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close