חדשותראשי

2 ספינות תגלית יוקרתיות מושקות בתוך חודש

הלן מירן השיקה בניו יורק את יאכטת התגלית היוקרתית Scenic Eclipse. בעוד חודש תושק בהמבורג ספינת התגלית הראשונה של האפג-לויד לדוברי אנגלית

חברת הקרוז Scenic Luxury Cruises & Tours השיקה בסוף השבוע את ספינתה החדשה Scenic Eclipse בנמל ניו-יורק. השחקנית זוכת האוסקר הלן מירן הטבילה את ספינת התגלית היוקרתית, שהגיעה לרציף 88 במנהטן בתום מסע בכורה מרייקיאוויק איסלנד.

הספינה שהוכרזה כחלוצת יאכטות והיא הוגדרה כ"מקום שבו יוקרה של 6 כוכבים פוגשת תגלית". על סיפון היאכטה יוכלו לעלות רק 228 מטיילים שישוכנו ב-114 סוויטות וכאשר היא תפליג במימי האוקיאנוס הארקטי ובאנטרקטיקה המספר יוגבל ל-200 נוסעים. לרשות משתתפי המסעות שתציע Scenic Eclipse יעמדו צוללת שיכולה לרדת לעומק של 200 מטרים, הליקופטר וכן סירות זודיאק וקיאקים.

טקס ההשקה של ספינת התגלית היוקרתית החדשה של האפג-לויד, Hanseatic Inspiration, תתקיים בנמל המבורג בעוד כחודש ב-11 באוקטובר, 2019. הספינה מיועדת לדוברי אנגלית והיא הראשונה בצי של האפג-לויד, חברת בת של רויאל קריביאן, שהשפה המדוברת על סיפוניה לא תהיה גרמנית.

הספינה היכולה לשאת 230 נוסעים (ורק 199 כאשר תשוט באזורי הקוטב) היא השנייה מתוך שלוש אוניות תגלית שהזמינה האפג-לויד והראשונה מהשלישייה שתוקדש הן לשוק הדובר אנגלית והן דוברות גרמנית כל השנה, השפה שתשלוט בשתי אחיותיה של Hanseatic Inspiration. נמל הבית שלה יהיה המבורג.

מסע הבכורה שלה בן 15 ימים שיגיע עד לטנריף  יצא ב-14 באוקטובר 2019. 175 אנשי צוות ישרתו את 230 נוסעיה.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close