חדשותראשי

Dream Cruises תציג ספינה ל-10,000 נוסעים

יהיו בה 2,500 תאים גדולים מהמקובל עם שני חדרי אמבטיה ווילון המאפשר לחלק את התא לשני אזורי שינה נפרדים

חברת הקרוז Dream Cruises שבשליטת קונצרן GENTING קרוז ליין מהונג-קונג בונה את ספינת הקרוז שתהיה הגדולה מכולן. משקלה יהיה 204,000 טון ברוטו והיא תוכל לשאת על סיפוניה קרוב ל-10,000 נוסעים בקיבולת מקסימלית. תהיה זאת גם הספינה הראשונה שתציע  את פארק השעשועים המושלם על ספינה עם רכבת ההרים הארוכה ביותר שתימצא על ספינה.

אתר החדשות Cruisefever המפרסם את הידיעה מספר גם שהספינה תושק בשנת 2021. מדובר בספינה מדגם Global Dream, ששתיים כמותה בונה החברה במספנות MV WERFTEN, ברוסטוק, גרמניה. בהודעה לעיתונות המופיעה באתר של Dream Cruises מסופר שבחודש שעבר התקיים שם טקס ה- keel laying (המסמל כיום את תחילת הליך ההרכבה והבניה של האוניה) של הספינה השניה  מדגם גלובל, שתהיה אף גדולה מקודמתה. משקלה יהיה 208,000 טון, אורכה יהיה 235 מטרים ויהיו לה 20 סיפונים. ספינה זאת תושק ב-2022.

הספינות הללו ייבנו עם כ-2,500 תאי אירוח, שיהיו גדולים ב-15% מן הסטנדרד הקיים. הם מיועדים לשני אורחים אך יכולים להכיל גם ארבעה, בהיותם עם שני חדרי אמבטיה, ספה נפתחת ועם וילון המאפשר לחלק את התא לאזורי ישיבה ושינה נפרדים.

קונצרן גנטינג קרוז ליין מחזיקה כיום גם במותגים סטאר קרוז וקריסטל קרוז. הוא החמישי בגודלו בענף, ברשותו כיום 9 ספינות קרוז והוא מחזיק קרוב ל-5% מהיקף הפעילות בעולם הקרוזים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close