חברותראשי

אוניות קרניבל-קרוז: המתאימות ביותר לנופש חסכוני

קרניבל-קרוז זכתה בתואר בזכות היקף גדול של שירותים שעבורם לא נדרש מהנופשים תשלום נוסף, בעיקר בתחום המסעדות

מדריך התיירות הנודע FODORS בחר באוניות קרניבל-קרוז ליין כמתאימות ביותר עבור הנופש בעל התקציב והמודעות החסכוניים (budget conscious traveler). הבחירה נעשתה בידי חברי המערכת ומומחי המדריך.

המשימה שמומחי פודורס נטלו על עצמם הייתה לבחון לעומק את ההיצע של חברות הקרוז ולמצוא את הראויות לציון לשבח ובמילים אחרות – לא להסתפק במשאלים אינטרנטיים כפי שעושים אתרי תיירות וספנות שונים. הידיעה פורסמה לראשונה באתר קרוזפיוור.

קרניבל-קרוז זכתה בתואר של פודורס בזכות ההיקף הגדול של שירותים שעבורם לא נדרש מהנופשים תשלום נוסף, בעיקר בתחום המסעדות. שיקול נוסף היה ההשקעה המסיבית של החברה בשדרוג אוניותיה, עובדה שמעניקה לנופשים היצע מגוון של בילויים ושירותים.

לכך מצטרפת הודעתה של החברה האם קרניבל-קורפוריישן  שלה תשעה מותגים כי בכוונתה לעצור את השימוש בכלי פלסטיק חד-פעמיים בסוף 2021. מדובר במהלך שכבר החל כדי להימנע משימוש בסלים, קשים, כוסות, מכסים וספלים חד-פעמיים מפלסטיק. הכוונה היא להגדיל את רשימת המוצרים למנות אוכל המוגשות בכלים חד-פעמיים וכן לכלים דקורטיביים.

הודעה נוספת שפרסמה קרניבל-קרוז ליין כללה את הצגתו של תפריט חדש לבראנץ' שיוגש ברבות מאוניותיה ויכלול מנות קלאסיות כטוסט צרפתי, ביצים בנוסח בנדיקט, פסטה  והמבורגרים.

כתבות קשורות

Back to top button