חדשותראשי

Global Dream: רכבת ההרים הארוכה ביותר בים

האוניה שתוכל לשאת עד 9,000 נופשים תיכנס לשירות ב-2021 ובסיסה יהיה בשנחאי. אורכה של הרכבת תיהיה 300 מטר והיא תכונה Space Cruiser

חברת הקרוז Dream Cruises שבשליטת קונצרן גנטינג שבסיסו בהונג-קונג מפתחת צי של אוניות קרוז שיתמקד בסין ובאזור אסיה-פסיפיק ובסיסה יהיה בשנחאי. בראשית 2021 תצטרף לצי שלה אחת מאוניות הקרוז הגדולות בתבל, גלובל-דרים, שמשקלה יגיע ל-208,000 טונות ותוכל לשאת עד כ-9,000 נופשים ב-2,500 סוויטות ותאי אירוח.

אתמול (11.10.19) הודיעה החברה כי גלובל-דרים תציע לנוסעיה את רכבת ההרים הארוכה ביותר שתוקם על סיפונה של אוניית קרוז. אורכה של האטרקציה יהיה 300 מטרים והיא תכונה Space Cruiser. הגלובל-דרים תיטול את כתר רכבת ההרים הארוכה בים מאונייתה של קרניבל, מארדי-גרא, שתחל לשוט בשנת 2020.

רכבת ההרים החללית תהיה חלק מ"פארק חלומות", שיאמץ את קונספט פארקי השעשועים היבשתיים ויציבו על סיפונה של אוניה. לטענת דרים-קרוזס יהיה זה הפארק הראשון מסוגו. הפארק יכלול מתקנים נוספים ובהם טרמפולינה ופארק פעילויות על מתקנים מנופחים בגודל של מגרש כדורסל שאינו מסתפק בטירות קופצניות אלא מתייחד במסלול מכשולים.

Global Dream נבנית במספנת MV Werften בגרמניה, ספינה נוספת מדגם גלובל תימסר לחברה ב-2022. כיום פועלות בשרותה דרים-קרוזס שלוש ספינות קרוז.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close