אסיה פסיפיק

Halong Bay בוויטנאם נעשה נגיש לנוסעי הקרוז

תיירי הפלגות הנופש שרצו לשוט בין איי המפרץ נאלצו לרדת מספינותיהם בהאנוי. בחודש שעבר החל לפעול נמל הקרוז בהאלונג-סיטי

סיומה של שנת 2018 צוין בויטנאם עם חנוכתו של שדה תעופה בינלאומי חדש ב-Halong. שדה התעופה יאפשר לתיירים החפצים לגלות את אחד מפלאי הטבע של מזרח אסיה – Halong Bay – ולהגיע אליו בנוחות מבלי להידרש לנסיעה של 220 ק"מ להאנוי.

האלונג-ביי – המפרץ המסתורי עם 1,969 אייו הבלתי מיושבים המאופיינים בצורות סלעיות מרשימות – מהווה חלק ממפרץ טונקין שזוכה לביקורים של אוניות קרוז. נוסעיהן של אלו יכולים מאז ראשית דצמבר 2018 לבקר בהאלונג-סיטי ולרדת אל החוף בעיר היושבת לשפת המפרץ. ב-27 בנובמבר נחנך שם נמל הקרוז הבינלאומי עם עגינתה של האוניה סלבריטי-מילניום של רויאל-קריביאן.

בחודש דצמבר היו בנמל שש עגינות ובהן שתיים של סלבריטי-מילניום. בינואר 2019  יהיו שם תשע עגינות של אוניות של החברות הולנד-אמריקה, סיבורן, סילבר-סי, ווינדסטאר ו-.AIDA

עד חנוכתו של הנמל נאלצו תיירי הקרוז שביקשו לשוט בין איי המפרץ לרדת אל החוף בהאנוי. עתה הם יוכלו לחסוך שעות אחדות ולנצל את הזמן כדי להפליג על סירות המכונות "ג'אנק" לשייט מעמיק יותר במפרץ שהוא אתר מורשת של אונסקו. הסירות הללו מציעות מבחר של לוחות זמנים ויש בהן כאלה עם תאי שינה להפלגות בנות 24-36 שעות ואף למעלה מכך.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button