דיל השייט

MSC: הטבות לישראלים בלבד

חברת ההפלגות MSC יוצאת במבצע לישראלים: מזמינים קרוז לקיץ עם אחת מהאוניות החדשות שלה, ומקבלים סיור שופינג באירופה ללא תשלום

חברת MSC קרוז תעניק סיור למרכזי הקניות באירופה ללא תשלום ולישראלים בלבד, לכל מי שיזמין הפלגה עד ה- 25.5 באחת מן האוניות החדישות של החברה MSC SEAVIEW ו ‐MSC BELLISSIMA.

MSC BELLISSIMA- המסלול כולל את היעדים: ברצלונה, מרסיי, גנואה, נאפולי, מסינה, מלטה וחזרה לברצלונה. השיט יוצא מברצלונה כל יום שישי.

לאחר העגינה במרסיי, יאסוף אוטובוס את הישראלים בלבד, לחווית קניות של 3 שעות בפרובסאנס, בקניון האאוטלט המפורסם בצרפת, McArthurGlen Designer Outlet, ובו למעלה מ-120 חנויות המציעות הנחות של 30%-70%.

MSC SEAVIEW- המסלול כולל את ברצלונה, גנואה, טוסקנה, צ'ינקוואטרה, קאן, פלמה דה מיורקה וחזרה לברצלונה. השיט יוצא מברצלונה כל שבת.

ביום האחרון של הקרוז, יוזמנו הנוסעים הישראלים למסע קניות, מיד לאחר העגינה בחזרה בברצלונה, אוטובוס יאסוף, את הנוסעים לסיור קניות בברצלונה, אשר יכלול ביקור בקניון L’Illa Mall מהקניונים הגדולים בעיר. האוטובוס ילווה את הנוסעים, מהגעתם למרכז הקניות, עד לצאתם לשדה התעופה, כך שהכבודה תוכל להישאר באוטובוס לנוחות הנוסעים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close