חדשות

MSC Cruises מתחדשת: צפו במיזם המשותף של החברה עם מרתה סטיוארט

"סיורי מרתה סטיוארט" שיושקו על סיפון  MSC Seaside ו- MSC Armonia החל מ-1 ביוני, יכללו חבילות שבהן יינתנו שיעורים קולינריים, ביקורים בשווקים מקומיים, שיעורי דייג וסיורים בגנים

מרתה סטיוארט כוהנת המטבח, הסטייל והצרכנות האמריקאית תשתף פעולה עם חברת הקרוז MSC לפעילות שתוצע לנופשים על סיפון אוניות הקרוז של החברה ובטיולי החוף שהיא מעניקה לנוסעיה באיים הקריביים.

"חוויית מרתה סטיוארט" תלווה את אורחי האוניה בסיורים יחודיים, תהיה אחראית לחבילות הפתעה וכן תציע מרשמים ותפריטים לארוחות מיוחדות שיוגשו לנופשי הקרוז.

מרתה סטיוארט זכתה בעבר בפרסי אמי, היא בעלת תוכנית אירוח בטלוויזיה וכתבה 94 ספרים, רבים מהם רבי מכר.

"הפילוסופיה של מרתה סטיוארט ותשוקתה לגלות עוד ועוד דברים מתחברת לאורח החיים שלנו ולתפיסתנו. אנו מאמינים כי השותפות הזו תיצור לאורחים שלנו רגעים בלתי נשכחים עם חבריהם ובני משפחתם", ציין ג'אני אונוראטו מנכ"ל  MSC-קרוזס. "תמיד נהניתי לחשוף  חוויות חדשות לציבור ואני נרגשת לעבוד עם MSC  בחוויה משותפת שמשקפת את אופיים של המסע והגילוי",  אמרה סטיוארט.

"סיורי מרתה סטיוארט" יכללו חבילות שבהן יינתנו שיעורים קולינריים שיכללו טעימות ממטעמי האזור, טיולים אל מפרצונים מוסתרים, ביקורים בשווקים מקומיים, שיעורי דייג וסיורים בגנים. הטיולים ישקפו מקומות האהובים על בני המקום ויספרו את סיפורה של התרבות המקומית.

טיולי "מרתה סטיוארט" יושקו על סיפון  MSC Seaside ו- MSC Armonia החל מ-1 ביוני 2019, במסלולים בהם אוניית הארמוניה והסיסייד מפליגות: סן חואן, פורטו ריקו; נסאו, איי בהאמה; פיליפסבורג, סנט מארטן; שרלוט אמאלי, סנט תומאס, איי הבתולה; אוצ'ו ריוס, ג'מייקה; ג'ורג 'טאון, איי קיימן; קוזומל, מקסיקו; קוסטה מאיה, מקסיקו, רוטאן איילנד, הונדורס.
החל מנובמבר 2019, טיולים נוספים יהיו זמינים ליעדים בהם תשהנה האוניות MSC Divina ו- MSC Meraviglia של חברת הקרוזים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close