חדשותראשי

MSC Grandiosa התנגשה במזח של נמל פלרמו

לספינת הענק שהושקה לפני כחודש נגרם נזק קל ולאחר תיקונו המשיכה האוניה במסעה. לא היו נפגעים אבל לרציף בנמל נגרם נזק

ספינת הענק MSC Grandiosa, שהושקה אך לפני כחודש, החלה את דרכה בימים ובאוקינוסים עם תאונה קלה. אתמול בבוקר (30.12.19) פגעה האוניה באחד מרציפי נמל פלרמו שבסיציליה.

צילומים שהועלו לרשת בידי נוסעיה מראים שהמזח ניזוק ומשטח הבטון שלו נשבר כתוצאה מן התאונה. במקביל, גם לירכתיה של הספינה שמשקלה מגיע ל-181,000 טון נגרם נזק. בדיווחים נאמר כי רוחות עזות נשבו באותה עתה בסביבות הנמל.

MSC פרסמה אתמול הודעה בה נאמר: "מוקדם יותר הבוקר, בסביבות השעה 09:30 בבוקר, היתה MSC Grandiosa מעורבת בתאונה קלה בנמל פלרמו. מסיבות שעיין נחקרות, האוניה סטתה תוך כדי תמרון ופגעה קלות ברציף עם החלק האחורי שלה. מעולם לא היה שום סיכון לנוסעים או לצוות שהיו על הסיפון, ולא הייתה השפעה על הסביבה". הספינה יכולה להשיט 6,334 תיירים ואותם משרתים 1,704 אנשי צוות.

לפי הודעת החברה כדי לתקן את הנזק שנגרם לספינה נדרשו "עבודות תיקונים קלות" והללו הושלמו אתמול בשעות אחר הצהריים המוקדמות. הספינה עזבה את פלרמו באיחור אך מסלול הטיול נשאר ללא שינוי. יעדה הבא של הספינה היה ואלטה שבמלטה ולשם הגיעה הספינה היום בבוקר. הגרנדיוזה מצויה בעיצומו של משט בן 7 ימים שהחל בסיוויטאצ'יה (רומא).

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close