חדשותראשי

NCL בפעם הרביעית ברציפות "חברת ההפלגות המובילה בעולם"

בתחרות השנתית של World Travel Awards זכתה חברת השייט בשלושה תארים: חברת ההפלגות המובילה, בקטגוריית אוניות גדולות זכתה החברה בפעם ה-8 ברציפות ואתר האינטרנט של החברה זכה גם הוא בפעם ה-7 ברציפות

חברת ההפלגות נורוויג'ן קרוז ליין (NCL), עם 53 שנות פעילות בתחום השייט ופריצת הגבולות המסורתיים, זכתה בפעם הרביעית ברציפות בתואר היוקרתי "חברת ההפלגות המובילה בעולם", בתחרות השנתית World Travel Awards.

המותג זכה בשני תארים נוספים בטקס הגאלה הגדול של World Travel Awards שהתקיים בעומאן: בתואר "חברת ההפלגות המובילה בעולם בקטגוריית אוניות גדולות", זכתה NCL זו השנה השמינית ברציפות, ובתואר "אתר האינטרנט המוביל בעולם בקטגוריית קרוזים", היא זכתה בפעם השביעית ברציפות.

גם השנה, ובפעם ה-12 ברצף, זכתה נורוויג'ן קרוז ליין בתואר "חברת ההפלגות המובילה באירופה", בפעם השביעית ברצף, זכתה בתואר "חברת ההפלגות המובילה בקאריביים", וכן בתואר "חברת ההפלגות המובילה בצפון אמריקה", זו השנה הרביעית ברציפות.

הארי סומר, נשיא ומנכ"ל בינלאומי של קבוצת NCLH, אמר: "אנו גאים ומתכבדים לקבל פעם נוספת את הוכרת שותפינו, האורחים שלנו, וכל מי שהצביע לנו". סומר הוסיף: "התארים האלה מייצגים את המחויבות המתמשכת של NCL לספק לאורחים שלנו שירות מעולה וחוויות מרגשות ברחבי הצי שלנו שמונה 17 אוניות, ושני יעדי הנופש הייחודיים שלנו – Great Stirrup Cay ו-Harvest Caye."

זכיות NCL. באדיבות NCL
תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close