חדשותראשי

Norwegian Joy: גל שני של נוסעים אשר קיבלו טיפול רפואי

19 נוסעים על גבי האונייה סבלו מבעיות במערכת העיכול וטופלו בידי פרמדיקים. האירוע התרחש כשבוע לאחר התפרצות קודמת של וירוס מסוג נורוירוס ו-127 נוסעים ואנשי צוות טופלו במהלך השייט

גל שני של נוסעי אוניית הקרוז Norwegian Joy שסבל מבעיות במערכת העיכול טופל בראשית השבוע בנמל לוס-אנג'לס. 19 נוסעים טופלו ברדתם אל החוף בידי פראמדיקים, אולם איש לא אושפז בבית החולים.

האירוע מאתמול התרחש שבוע לאחר התפרצות קודמת תסמינים מסוג נורוירוס (norovirus) שהיתה על סיפון האוניה. לפני שבוע התלוננו נוסעים על כאבים, הקאות ושלשולים ו-127 מהם ו-6 אנשי צוות טופלו במהלך השייט על סיפון האוניה. ארבעה מהם הועברו לבית חולים כאשר האוניה שבה ללוס-אנג'לס ב-24 בנובמבר.

"במהלך הפלגה לריביירה המקסיקנית כמה אורחים שהיו על סיפונה של נוחווג'יאן-ג'וי סבלו ממחלה הקשורה לבטן", נאמר בהודעה מטעם החברה. "כדי להקל עליהם וכדי למנוע השפעה של התרחשות נדירה זו, יישמנו נהלי תברואה מחמירים. כמו תמיד, אנו נמשיך לעקוב אחר מצב זה", נאמר עוד בהודעה.

לאחר ההתפרצות הראשונה עברה הספינה ניקוי וחיטוי מוגברים אולם אתמול התברר כי לא היה לכך את  התוצאה המתבקשת והתסמינים פקדו שוב את נוסעיה של הספינה, ששהתה כשבוע מול חופי הרביירה המקסיקנית.

"זה מעורר חששות קשים לגבי ההיגיינה של הספינה הזו. אם לא ינקו את הספינה עד לרמה שמבטיחה את בריאותם ובטיחותם של נוסעיה, אין לאפשר לה לעזוב את המזח", אמרה המפקחת האחראית במחוז לוס-אנג'לס, ג'ניס האן, שצוטטה באתרי האינטרנט.

Norwegian Joy מסוגלת להשיט על סיפוניה כ-3,600 נופשים.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close