חדשותראשי

Oasis of the Seas: תעבור שדרוג ב-165 מיליון דולרים

אחת מספינות הדגל של רויאל קריביאן תעבור שיפוץ נרחב. והספינה תתחדש במגלשה הגבוה ביותר בים, סימולטור גלישה מתחם קריוקי, איזור בילוי חדש לילדים ועוד

Oasis of the Seas, היא אחת מספינות הדגל של רויאל קריביאן. היא הושקה ב-2009 וביכולתה להשיט כ-5,400 נוסעים. בימים אלה הגיעה האוניה למספנה שבקאדיז, ספרד, לצרכי שדרוג ושיפוץ בהשקעה של 165 מיליון דולרים. הספינה תשהה במבדוק היבש של המספנה כחודשיים ותשוב למיאמי לקראת עונת החורף, שבמהלכה תפליג בים הקריבי.

נוסעיה של אואזיס ייהנו לאחר השדרוג מן המגלשה הגבוהה ביותר בים ועוד שלוש מגלשות געש,  אזורי בילוי חדשים לילדים ולבני נוער ויוצג בה הקונספט החדש של ברביקיו של חברת הקרוז ומתחם קריוקי ייעודי. עוד שינויים יכללו עיצוב חדש של אזור הבריכה והספורט, קיר טיפוס וסימולטור גלישה.

השדרוג של אואזיס הוא חלק מתוכנית המודרניזציה Royal Amplified של רויאל קריביאן. ההשקעה הכוללת בפרוייקט תגיע למיליארד דולר ונכללות בו עשר אוניות שישודרגו בתוך ארבע שנים. במקביל, הודיעה החברה כי אוניית הקרוז Explorer of the Seas תשודרג בהשקעה של 110 מיליון דולרים עוד לפני עונת השייט של קיץ 2020, שבו האניה תפליג בים התיכון.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close