אוניות

אוניות היוקרה החדשות של Oceania Cruises

אניות הפאר בסדרת Allura, במשקל 67,000 טון ברוטו, יארחו כל אחת מהן כ-1200 נוסעים

חברת הפלגות היוקרה אושיאניה של קבוצת NCLH, הודיעה על הזמנת שתי אניות חדשות מחברת Fincantieri S.p.A. האיטלקית. האניות החדשות צפויות להגיע כבר בשנת 2022 ו-2025.

אניות הפאר בסדרת Allura, במשקל 67,000 טון ברוטו, יארחו כל אחת מהן כ-1200 נוסעים. האניות החדשות ימשיכו את מסורת האירוח הייחודית של חברת Oceania Cruises ואף יכללו מאפיינים מהעיצוב היוקרתי שהאוניות עטורות הפרסים "מרינה" ו"ריביירה" ידועות בהם במיוחד. יחד עם זאת, האוניות בסדרת Allura יציעו לאורחי החברה רמה חדשה וגבוהה אף יותר של נוחות, גמישות ומגוון רחב של שירותים פעילויות חדשות ומפנקות.

המחיר החוזי של כל אחת מהאוניות הוא כ-575 מיליון אירו. החברה קיבלה מימון אשראי ליצוא בתנאים נוחים של 80% ממחיר כל אונייה בכפוף לאישורים מצד הממשלה האיטלקית.

בוב בינדר, נשיא ומנכ"ל חברת Oceania Cruises: "סדרת האניות החדשה מייצגת את הדור הבא של חוויית השייט עם חברת Oceania Cruises, זאת, תוך שמירה על כלל מרכיבי הנופש האהובים על האורחים שלנו – סגנון האירוח החמים והאינטימי, החדרים הסטנדרטיים המרווחים ביותר שאוניה יכולה להציע, הסוויטות המדהימות והמפנקות שלנו וכמובן, המטבח העשיר והאיכותי ביותר בים".

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close