הפלגותראשי

Oceania Cruises מתחדשת ומשיקה סיורי חוף חדשניים

Go Local הינו מותג סיורי חוף חדשניים ביעדי העגינה של חברת הקרוזים היוקרתית. הסיורים החדשים מפגישים את אורחי השייט עם מרקם החיים של התרבות המקומית

חדשנות היא שם המשחק בתוכנית סיורי החוף של Oceania Cruises, חברת הקרוזים היוקרתית של תאגיד Norwegian Cruise Line Holdings, המציעה את מותג ה-Go Local ביעדי העגינה של אוניות החברה.

הסיורים החדשים, האקסקלוסיביים, התבצעים בקבוצות קטנות, חורגים מאתרי התיירות המקובלים ומפגישים את האורחים עם מרקם החיים של קהילות מקומיות.

Oceania Cruises. צילום: מערכת פספורט

במסגרת סיורי החוף האורחים יחוו יעדים ברמה שונה לחלוטין, יתארחו בבתים ובעסקים של תושבים מקומיים ויכירו מקרוב את אורח חייהם.

"בסיורי Go Local החדשים שלנו אתה מתוודע לאומנים מקומיים, קניות בשווקים מקומיים והופך ממש לחלק ממשפחה מקומית. אתה לומד וחווה מסורות תרבות ודרך חיים יומיומית", ציין בוב בינדר, מנכ"ל Oceania Cruises.

יותר מ -120 סיורים מוצעים בקרוזים של החברה ברחבי אירופה, אלסקה ודרום אמריקה עם מגוון סיורים מקומיים, כמו: יום בחווה בקושדאסי בטורקיה, סיור לאוצרות הנסתרים של ריקודי מילונגה בבואנוס איירס בארגנטינה, השתתפות במשחקים גאליים בקורק באירלנד ועוד.

Oceania Cruises. צילום: מערכת פספורט
תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close