חדשותראשי

Sail Safe: התוכנית של NCL לחזרה בטוחה לשייט

ענקית השייט חושפת גל טכנולוגיות ושיפורים חדשים. תנהיג סדרי בריאות ובטיחות קפדניים, כולל אמצעי חיטוי ייחודיים, בדיקות חום תכופות, וקצין בריאות בכל אונייה, האחראי על אמצעי התברואה וההפרדה בין האורחים

Norwegian Cruise Line, היא חברת השייט הראשונה המתווה אמצעי בריאות ובטיחות חדשים למניעת התפשטות נגיף הקורונה באוניות, כאשר השייט יתחדש בהמשך השנה. האמצעים החדשים כוללים התקנת מסנני H13 HEPA בכל האוניות וחדרי האורחים, שלטענת החברה, מסירים 99.9% מהפתוגנים (מחוללי המחלות) הנישאים באוויר.
התוכנית 'Sail Safe' כוללת גם סדרי הפלגה קפדניים לאורחים, ובראש וראשונה צ'ק-אין מקוון. בדיקות חום יבוצעו מספר פעמים ביום, כולל בירידה מהאונייה, בחזרה לאונייה בנמלי העגינה, לפני הכניסה לכל חדרי האוכל ולפני כל הפעילויות הקבוצתיות.
אמצעי הבטיחות החדשים עשויים להוביל לביטול חלק מנמלי העגינה. "אנו נבקר רק בנמלים בטוחים ופתוחים, שעשויים לגרום גם לשינויים במסלול הטיול," אומרת החברה.
בתזכיר מיוחד שהוציאה החברה ללקוחותיה, עליו חתום נשיא החברה הארי סומר, Harry sommer, מציינת NCL כי בכל אונייה יהיה קצין בריאות הציבור, האחראי על אמצעי התברואה וההפרדה בין האורחים.
כל האוניות יחוטאו באופן יסודי לפני כל הפלגה, כל החדרים והאזורים הציבוריים יחוטאו באופן קבוע, כולל שימוש במרססים אלקטרוסטטיים.
NCL מציינת באתר שלה: "זו רק תחילתו של גל טכנולוגיות ושיפורים חדשים. אנו ממשיכים להתייעץ עם רשויות הבריאות המקומיות והבינלאומיות כדי להבטיח שננקוט את כל אמצעי הזהירות המומלצים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button