חדשותראשי

TRAVEL& LEISURE: מי הן חברות הקרוז אשר זכו בקולות הקוראים?

המגזין פרסם השבוע את תוצאות משאל קוראיו ואיתו הזוכים בקטגוריות הקרוז השונות: אוניות ענק, אוניות גדולות וספינות נהר

מגזין התיירות הוותיק TRAVEL& LEISURE פרסם השבוע את תוצאות משאל קוראיו ובקטגוריית ספינות הקרוז הענקיות  נבחרה במקום הראשון חברת הקרוזים של דיסני. בקטגוריות הספינות הגדולות הוצבה בראש הדרוג חברת ויקינג-קרוזס.

דיסני קרוז ליין מפעילה 4 ספינות שיכולות להכיל בין 2,700 ל-4,000 נופשים והיא נחשבת גן עדין למשפחות עם ילדים. הייחוד שלה לפי בוחריה שהיא מעניקה גם הנאה למבוגרים בנפרד מילדיהם, כמו בריכות למבוגרים בלבד. שנה בקטגוריה הזאת היא חברת קונרד ואחריה הולנד-אמריקה ליין. רויאל-קריביאן דורגה ששית, נורווג'יאן שביעית וקרניבל שמינית.

אוניות הקרוז המשיטות בין 600 ל-2,200 נופשים נחשבות לספינות גדולות ועשרות כמותן משייטות בימים. מדובר בספינות שאין על סיפוניהן את ההמולה של פארק שעשועים אך יש די והותר מקום כדי להתרחק כאשר חפצים בכך או כדי לחוות מגוון של חוויות. חברת ויקינג, שהחלה את דרכה בהפעלת ספינות נהר (והיא ממשיכה לצמוח בתחום זה) נכנסה לתחום מסעות הימים ב-2016 וכבר כבשה את ליבם של נוסעיה. אוניותיה מיועדות לקהל של בוגרים ולקוחותיה ציינו את תאיה המרווחים. במקום השני הוצבה קריסטל-קרוזס ובשלישי סיבורן. אושניה ו- Regent Seven Seas חברות אחיות של נורווג'יאן קרוז ליין הוצבו במקומות הרביעי והחמישי.

שייט הנהרות מתברר כתחום פופולרי ובולטים בתחום זה נהרותיה של אירופה ובראשם הדנובה והריין. גם השייט בנילוס לנכסי התרבות של הפרעונים מתברר כיעד מבוקש. Uniworld Boutique River Cruise Collection נבחרה בידי קוראי T&L במקום הראשון בקטגוריית ספינות הנהר, והחברה בעלת ותק של-47 שנים פועלת באירופה, באסיה ובמצרים. Tauck River Cruising נבחרה במקום השני וקריסטל בשלישי. ויקינג-ריבר-קרוזס מדורגת רביעית.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close